about nize

Probeer het meteen | Geen creditcard nodig

Ready for office happiness

Nize is speciaal ontwikkeld voor office managers en management assistants, de spilfuncties waar veel organisaties op leunen. Ons platform helpt professionals door zoveel mogelijk standaardtaken te automatiseren. Dat maakt je werk makkelijker en zorgt dat de gehele organisatie beter presteert. Zo vergroot je je eigen werkplezier en dat van al je collega’s. Are you ready for office happiness?

Inez van Dale

Director of First Impressions
inez@nize.today

Mike Veen

CEO & Product Genius
mike@nize.today

Willem Beunke

Business Developer
willem@nize.today

Reinout Dijkstra

Finance Guru
reinout@nize.today

Pssst… we’re hiring!

Zoek je een leuke stage in een startup? 
Stuur een e-mail naar: inez@nize.today

Sandra Ingenbleek

Customer Success Manager sandra@nize.today

Carolien Bouma-Schermer Voest

Business Relationship Manager
carolien@nize.today

Michael Hagens

Creative Changemaker
michael@nize.today

Pssst… we’re hiring!

Mail je cv en motivatie naar
inez@nize.today

How to be Nize?

Tot nu toe was er geen praktische oplossing om office management efficiënter en vooral leuker te maken. Daarom biedt Nize een cloud-based platform voor iedereen die zich met office management bezighoudt. Via een persoonlijk dashboard beheer je eenvoudig agenda’s, inkoop, bedrijfs-events, vergaderingen en nog veel meer. Neem afscheid van losse programma’s, lijstjes en post-its, én zorg dat er nooit ergens een taak blijft liggen. Met Nize werk je dus nóg efficiënter, ben je altijd up-to-date en weet je precies wat er moet gebeuren.

Be welcome

Het takenpakket van office managers is continu in beweging. En dat geldt natuurlijk ook voor Nize. Wij volgen ontwikkelingen op de voet om je steeds de beste oplossing te bieden. Omdat we zelf niet alles kunnen, werken we graag samen met partners. Wil je meedenken of heb je ideeën om Nize verder te verbeteren? We horen het graag. Je kunt altijd contact opnemen met carolien@nize.today.

nize quotes

Door Nize heb ik meer controle over de status van lopende zaken. Dit geeft me de ruimte om nog meer te betekenen voor mijn collega’s.

 

Maxime
Office Manager

Nize biedt alles wat ik nodig heb in één dashboard. Het houdt me georganiseerd en gefocust om taken efficiënt af te ronden.

 

Stéphanie
Management Assistant

Nize werkt super makkelijk! In één oogopslag kan ik mijn hele werkdag en alle details overzien.

 

Barbara
Office Manager

Nize: ontwikkeld vóór en door Office Managers